Univera Logo

Uçtan Uca Çözüm

Satış, lojistik ve servis konularındaki iş süreçlerinin dijitalleşmesinde gerekli olan yazılım, donanım, danışmanlık, insan kaynağı ve destek hizmetleri gibi tüm bileşenleri, müşterilerimize projelendirerek sunuyoruz. Komple Çözüm yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimizin projede ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri karşılayarak, dijitalleşme süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Proje Yaklaşımı

Müşteri ihtiyaç analizi ile başlayan proje sürecimizi çözümün müşteride aktif kullanımı ve sonrasındaki geliştirme ve destek hizmetleri ile sürdürmekteyiz. Bu proje yaklaşımı ile projenin öncesi, sırası ve sonrasındaki tüm aşamalarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Paket Çözümler

Yıllardır kazandığımız tecrübelerimiz ile geliştirdiğimiz paket çözümler sayesinde, sektörlerin ihtiyacına en uygun ve kapsamlı hizmeti veriyoruz. Paket çözümlerimiz, versiyon geçişleri ile zenginleşirken, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre de şekilleniyor.

Müşteri Odaklılık

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, hızlı geri-dönüş ve uygulamanın sürekliliği ilkelerimiz sayesinde müşterilerimiz ile uzun süreli ilişki içinde olmayı başarıyoruz.

Teknoloji ve Ar-Ge

Univera Center’da bulunan ARGE Merkezimiz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Yerinde ARGE Merkezleri arasında yer alıyor. Kurumlar için sunduğumuz teknolojik çözümleri Yerinde ARGE Merkezimizde geliştiriyor, müşterilerimize konusunda en iyi çözüm ortakları ile entegre çalışan yetenekli yazılımlar sunuyoruz.

Teknik Destek

Etkin bir BT çözümünün anahtarının hızlı ve geniş kapsamlı destek olduğunu biliyoruz. İstanbul ve İzmir’deki uzman teknik servislerimiz gerek yazılım gerek donanım konularında destek ihtiyaçlarına acil çözümler üretiyor.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Panorama ürün grubumuz firmaların üretim aşamasından satış sonrası hizmetlerine kadar uzanan süreç boyunca operasyonlarının entegre ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için çözümler sunuyor. Yerinde AR&GE Merkezimizde teknolojik gelişmeleri takip ederek her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Çözümlerimizin farklı sektörel ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde şekillendirip, müşterilerimizin dijitalleşme süreçlerine en etkin şekilde destek oluyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Hızlı İletişim