Univera Logo

Stratejik Ortaklar

İş Ortağımız olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Zebra

1969 yılında faaliyete başlayan Zebra portföyünde Uzman yazdırma ve sarf malzemeleri, barkod okuma, mobil bilgisayar ve dayanıklı tabletler, RFID ve gerçek zamanlı konumlandırma sistemleri (RLTS), akıllı iş gücü yönetimi ve uygulama çözümleri, veri hizmetleri ve öngörücü analitikler, destek idareli ve profesyonel hizmetler, akıllı otomasyon sistemleri bulundurmaktadır. Univera olarak Zebra ile "Premier ISV Partner" konumunda çalışmalar yürütüyoruz. Kardeş şirketimiz Univis, Zebra donanım ürünlerine dair satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde uzman ekibi ile hizmet sunuyor. Çözümlerimizden en üst düzeyde fayda sağlanması ve donanım anlamında ihtiyaçları karşılamak adına Zebra ürünlerine dair üst düzey iş ortaklığımız ile müşterilerimize destek oluyoruz.

Microsoft

Microsoft Corp. (ABD) hepimizin bildiği gibi “işletim sistemleri-yazılım geliştirme araçları-ofis yazılımları” ve diğer yazılım ürünleri ile dünyanın en büyük yazılım şirketidir. Univera olarak; Microsoft’un ortaklık programları arasında en üst derecede yer alan bir “Gold Certified Partner” ünvanına sahibiz. Bunun dışında, Microsoft’un belli ürünlerinin lisanslarını yazılım firmalarının kendi ürünleri içinde kullanmasına izin veren “ISV Partner” programının da bir üyesiyiz. Ayrıca Microsoft ‘un “Mobile Bussines Partner Program”’ının Türkiye’deki beş üye şirketinden biriyiz. Univera çözümlerimizde öncelikle Microsoft’un “ .NET ” yazılım geliştirme teknolojisini kullanmakta, mobil cihazlarda ise öncelikle Microsoft Windows Mobile platformunu tercih ediyoruz.

Logo

Türkiye’nin en büyük ve en tanınan yazılım evlerinden biri olan Logo (Türkiye) ile; 1995 yılından bu yana iş ortağı olarak çalışmaktayız... Logo ile uzun yıllar Colgate-Palmolive, Sezginler, Marshall, Doğuş Çay gibi önemli firmalarda birçok başarılı projeye imza attık ve bu çalışmalar sonucunda 1997 yılında Univera olarak; Logo’dan o yıl ilk kez verilen "Yılın En Başarılı Uygulama Geliştiren İş Ortağı" ödülünü aldık. Halen de Univera olarak Logo ile birçok projede stratejik iş birliği yapmaktayız...

Oracle

Univera olarak 1996 yılından bu yana dünyanın en büyük yazılım üreticilerinden biri olan ORACLE (ABD) ile iş ortaklığı yapıyoruz, ORACLE ürünleri üzerinde uygulamalar geliştiriyoruz. Özellikle veri tabanı alanında çok güçlü bir alt yapısı olan ORACLE ile; özellikle karar destek çözümleri ve ERP entegrasyonları üzerine uygulamalar geliştiriyoruz.

Projesis

Temelleri 1998 yılında üretim danışmanlığı hizmeti vermek üzere atılan firma, 2009 yılında üretim verimliliği için yazılımlar üretmeye başladı. 25 yılı aşkın süredir üretim işletmelerine Proje Yönetimi, Üretim Planlama, Yalın Üretim, Maliyet Muhasebesi, Kalite Yönetimi, MRP ve ERP, konularında danışmanlık ve yazılım hizmeti sağlamış, sanayide ve üniversitelerde görev yapmış, yazılım, elektronik, mühendislik ve işletme konularında eğitim görmüş danışmanları barındırır. Projesis çalışanlarını ortağı olarak kabul eder ve şeffaf bir yönetimle yönetilir.

Pointer

Pointer Yazılım Danışmanlık 2019 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Şirket olarak, farklı disiplinlerden oluşturduğumuz tecrübeli ekiple, işletmelerin İhtiyaç Analizlerine cevap veren, SWOT Analizlerindeki Zayıf noktalarına ve Tehditlerine çözüm bulan, Güçlü yönlerine ve Fırsatlarına yön veren bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sade Group

Türkiye’de bilişim sektöründe başarılı projelere birlikte imza attığımız Sade Grup ile, güçlerimizi birleştirerek Avrupa’da da başarılı projeleri hayata geçiriyoruz.Uzun yıllardır Türkiye’de mobil satış dağıtım ve depo yönetimi konusunda çözüm sunuyoruz, ulusal ve çok uluslu birçok firma için projeler üretiyoruz. Özellikle son yıllardaki yurtdışı projeleri ile ihracat faaliyetlerine ağırlık veriyoruz. Sade Grup ile yapılan ortaklıkta, IoT ve Mobil İş Çözümleri konusunda Avrupa’daki firmalara hizmet vermekteyiz.

Merhaba
İlginiz için teşekkür ederiz.
Yardımcı olmak için talebiniz hakkında bilgi alabilir miyim?