Lojitek Panorama - Tedarik Yönetimi

Günümüzde yaygın alanlarda üretilen tarımsal ürünleri sözleşmeli ya da serbest olarak alan, bu tarım ürünlerine bir katma değer ekleyen ve sorumluluğunu taşıyan işletmelerin büyüyen ihtiyaçları sonucu ortaya çıkmıştır.

Univera'nın Tarımsal Tedarik Yönetimi çözümleri bir işletmenin tarımsal tedarik operasyonlarını ve süreçlerini, elektronik ortamda ve sistematik bir şekilde saklama ve istenildiğinde raporlamanın yanında; operasyon anında hataları engelleme ve operasyonları hızlandırma amacını da üstlenmiştir.

Uzun vadede tarımsal tedarik yönetimi Lojitek Panorama'ı kullanan bir işletme, artık kırtasiye, rapor hazırlama, arşiv karıştırma gibi vakit alan işleri üzerinden atarak, ürün güvenliği, ürün verimliliği ve genel kaliteye odaklanabilir.

Çalışma Şekli ve Altyapı

Lojitek Panorama, internet tabanlı mimarisi ile özellikle ülkemizin tarımsal coğrafi yapısına ve Univera’nın 10 yıllık Tarım sektörü deneyimlerine uygun olarak dağınık alanlardan veri toplamaya odaklanmıştır.

Bu internet tabanlı mimari sayesinde yetkisi olan kullanıcılar, internet erişimi olan herhangi bir noktadan Lojitek Panorama'ya bağlanarak çalışabilirler.

Altyapı olarak MS SQL Ve Oracle ilişkisel veritabanlarını destekleyen Lojitek Panorama, kişiler tarafından değil bir ekip tarafından analiz edilerek geliştirilmekte ve yaşatılmaktadır.

Lojitek Panorama, düzenli olarak TÜBİTAK denetimlerinden geçmekte, ürünün gelmiş olduğu nokta ve gideceği açılımlar, kullanıcılarımızın yönlendirmeleri, sektörün talepleri ve ihtiyaçları, Univera ekibinin saha deneyimi ve değerli öğretim görevlilerinin görüşleri doğrultusunda gelişimine devam etmektedir. Düzenli olarak mevcut sisteme eklenen yeni fonksiyonların yanı sıra, Tarımsal Sanayiinin beklentileri doğrultusunda yeni modüller ile de çalışma alanını genişletmektedir.

Univera’nın yurtdışı deneyimleri ve çok uluslu müşterilerinin talepleri doğrultusunda, Lojitek Panorama, hem arayüzler hem de içerisinde saklanan veriler katmanında, aynı anda birden fazla dili birbirinden bağımsız olarak destekleyen bir mimariye sahiptir.

Özellikle yabancı müşteriler ile çalışan, yabancı çalışanları bulunan, ya da birden fazla ülkede faaliyet gösteren Lojitek Panorama kullanıcıları lokalizasyon ve program kullanımı konusunda tüm operasyonlarını dil engeline takılmadan gerçekleştirmektedirler.

Lojitek Panorama, modüler bir yapı ile geliştirilmiş bir ürün olup, kullanıcı firmalar sadece ihtiyaç duydukları modülleri kullanabilir daha sonradan diğer modülleri kullanımlarına ekleyebilirler.

Lojitek Panorama broşürü için tıklayınız

Lojitek Panorama Broşürü